23-02-2021

Czym są innowacje i jak je skutecznie wdrożyć w firmie?

Z radością informujemy, że ruszyła II edycja projektu Innovation Coach! Tym samym serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku, otwarte webinarium pn. "Czym są innowacje i jak je skutecznie wdrożyć w firmie?", które odbędzie się już w najbliższy wtorek, 23 lutego 2021 r. w godz. 09.00-12.00 w formule on-line. Warsztat poprowadzi Piotr Wiliński, praktyk biznesu i technologii z 25-letnim doświadczeniem na rynku innowacji.

Agenda spotkania

Podczas spotkania pokrótce przedstawione zostaną zalożenia II edycji Innovation Coach, jak również harmonogram wydarzeń na najbliższe pół roku - część z nich dostępna będzie bezpłatnie dla uczestników spoza projektu.

Szkolenie obejmie tematykę innowacji oraz jej wdrażania w firmie. W kontekście programu Innovation Coach zostanie nakreślona rola Coacha w projekcie, sposób pracy z firmą której się doradza, potencjalne ścieżki rozwoju innowacji oraz wartość kreowania długoterminowej wizji rozwoju wartości firmy dzięki wprowadzonej innowacji. Pokazane zostaną przykłady wdrażania innowacji w firmach technologicznych ale także w firmach gdzie zaczynających swoją przygodę z biznesem i nie koniecznie bazujących na innowacjach. Pokazane zostaną także przykłady innowacji oraz wynikające z nich strategie.

Nabór potrwa do poniedziałku 22 lutego do godziny 17.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Bio eksperta

Piotr Wiliński - Praktyk biznesu i technologii. Autor 30 patentów. Ponad 25 lat praktyki w tworzeniu biznesów technologicznych, wdrażaniu nowych technologii oraz kierowaniu firmami. Doktorat z Universite Rennes we Francji. Pracował przez 10 lat w Philips Research w Holandii gdzie na początku wieku uczestniczył w tworzeniu pierwszego korporacyjnego inkubatora technologicznego. Brał udział w projektach z Amerykańską Agencją do spraw Energii (ARPA-E) oraz Europejską Agencją Kosmiczną (ESA). Ekspert NCBiR. Jest prelegentem wielu międzynarodowych jak i krajowych konferencji.

Wróć na początek