Q&A Coach

Obejrzyj nagrania i poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez coachów

 

 1. Na czym polega usługa coachingu? 
  Usługa coachingu została szczegółowo przedstawiona w Załączniku Nr 1. do Zasad Naboru Coachów – „Instrukcja postępowania dla coacha” (pobierz PDF). Podstawą usługi jest indywidualna współpraca coacha z firmą, której celem jest wygenerowanie pomysłu na innowacje, które będzie można także potencjalnie sfinansować ze środków europejskich.
   

 2. W jaki sposób otworzyć pliki pobrane ze strony?
  Pliki są w formacie skompresowanym .zip. Można je pobrać za pomocą standardowych programów tj. 7zip, winrar etc. a następnie użyć funkcji: wypakuj tutaj/do folderu etc.
   

 3. Jak przeprowadzić coaching w czasie pandemii COVID-19?
  Na czas trwania pandemii COVID-19 dopuszczamy możliwość spotkań i konsultacji z przedsiębiorstwem wyłącznie on-line ze względu na siłę wyższą, do odwołania. W związku z tym obecnie coachom przydzielane są firmy z całej Polski.
   

 4. Do kiedy trwa nabór na ekspertów?
  Nabór ekspertów jest ciągły i trwa do odwołania, zachęcamy do skadania aplikacji. Warunkiem otrzymania zleceń jest uczestnictwo w szkoleniu z zasad coachingu innowacji. Szkolenia odbywają się cyklicznie.
   

 5. Ile coachingów może przeprowadzić coach?
  Coach dopasowywany jest każdorazowo do firmy. Celem jest dobór coacha – eksperta z branży, w której działa przedsiębiorstwo.
  Ze względu na duże zainteresowanie projektem i wiele zgłoszeń zgodnie z regulaminem nie jesteśmy w stanie zagwarantować wszystkim zarejestrowanym ekspertom zleceń.
   

 6. Czy praca coacha jest weryfikowana?
  Tak. Coach powinien przepracować na rzecz projektu nie mniej niż 20 godzin. W celu rozliczenia usługi coachingu należy przedstawić opracowaną rekomendację dla przedsiębiorstwa oraz raport końcowy.
  Wszystkie dokumenty są wnikliwie weryfikowane przez wykwalifikowanych ekspertów. Dopiero sprawdzona i zatwierdzona rekomendacja jest udostępniana firmie.
   

 7. Na jakiej podstawie dobierana jest firma do współpracy z coachem?
  W bazie znajduje się szereg firm z różnych branż. Do danej firmy dopasowywany jest coach posiadający wykształcenie, wiedzę i doświadczenie jak najlepiej wpisujące się w zakres działalności firmy.
   

 8. Ile czasu jest przewidziane na pracę firmy z coachem?
  Umowa między coachem a firmą podpisywana jest na 4 tygodnie. Jest to czas na przeprowadzenie całej usługi coachingu.
   

 9. Jakie są korzyści dla coacha?
  Każdy coaching jest rozliczany na podstawie zawartej umowy, a po jej wykonaniu coach otrzymuje wynagrodzenie.
  Coach zdobywa doświadczenie w prowadzeniu coachingu. Nawiązuje relacje z daną firmą oraz przekazuje jej własne kontakty, dzięki czemu w realny sposób przyczynia się do rozwoju innowacyjności przedsiębiorstwa.
   

 10. Jak można się z Państwem skontaktować?
  Prosimy o kontakt e-mailowy. Adres e-mail dedykowany do procesu naboru coachów to: naborcoachow@innovationcoach.pl

Wróć na początek