2022-05-05

Innovation Coach na XIV Europejskim Kongresie Gospodarczym

W dniach 25-27 kwietnia centrum polskiej gospodarki stały się Katowice, gdzie odbywał się XIV Europejski Kongres Gospodarczy – największe wydarzenie biznesowe Europy Wschodnio-Centralnej.

Podobnie jak w zeszłorocznej edycji, dla zespołu Innovation Coach był to intensywny, ale niezwykle owocny czas, obfitujący w ciekawe spotkania i rozmowy. To wydarzenie umożliwiło nam poznanie wielu polskich przedsiębiorców, a także nawiązanie współpracy z partnerami instytucjonalnymi i mediami. Była to także okazja do spotkania się z coachami z projektu, a także jego absolwentami.

Stoisko Innovation Coach przeszło metamorfozę, dzięki czemu prezentowało się wyjątkowo, a o profesjonalną, ale przyjacielską atmosferę dbali przedstawiciele zarówno Projektu, jak i Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, którzy przez trzy dni z zapałem przybliżali uczestnikom założenia STEP i Innovation Coach.

W trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego zostało poruszonych wiele bieżących tematów, głównie związanych z wojną w Ukrainie, rynkiem pracy w dobie konfliktu zbrojnego, bezpieczeństwem energetycznym czy Zielonym Ładem (Green Deal).

Bilans Kongresu w liczbach:

  • ponad 150 debat z udziałem 1000 prelegentów w ciągu 3 dni,
  • 15 tys. zarejestrowanych uczestników, w tym 9 tys. biorących udział stacjonarnie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
  • ponad 550 dziennikarzy relacjonujących sesje tematyczne i wydarzenia towarzyszące

Koniecznie obejrzyjcie naszą fotorelację z tegorocznego Kongresu i do zobaczenia za rok!

Wróć na początek