01-12-2021

Innowacja a informacja, czyli jak być o krok przed konkurencją? [środa, 1 grudnia godz. 10.00-13.00]

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczął się nabór na kolejne zamknięte warsztaty skierowane wyłącznie do absolwentów i uczestników obecnej edycji Innovation Coach pn. "Innowacja a informacja, czyli jak być o krok przed konkurencją?", który poprowadzi Patrycja Hrabiec-Hojda, założycielka Infobrokerska.pl, specjalizuje się w analizach marketingowych oraz informacji naukowo-technicznej. Podczas spotkania poznamy zagadnienia dotyczące Białego wywiadu (OSINT), analizy konkurencji, weryfikacji firm i kontrahentów oraz wyszukiwania informacji w biznesie. Spotkanie odbędzie się w środę, 1 grudnia w godz. 10.00-13.00 w formule on-line i będzie miało interaktywny charakter. Zainteresowani przedsiębiorcy będą mieli szansę włączenia kamer / mikrofonu i brania czynnego udziału w szkoleniu. Wydarzenie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Agenda:

- Google hacking dla przedsiębiorcy

- Ekosystem Google w analizie potencjały innowacyjnego

- Bazy danych statystycznych

- Podstawy weryfikacji firm i kontrahentów

Nabór potrwa do wtorku, 30 listopada br. do godz. 16.00. Organizator zastrzega sobie prawo zakończenia rejestracji wcześniej, jeśli liczba dostępnych miejc zostanie wyczerpana.

Bio eksperta:

Założycielka Infobrokerska.pl. Specjalizuje się w analizach marketingowych. Od 15 lat prowadzi szkolenia dla biznesu i administracji publicznej z zakresu pozyskiwania informacji. Współautorka standardów dla zawodów: broker informacji oraz specjalista zarządzania informacją przygotowanych dla Ministerstwa Pracy. Prezes Stowarzyszenia Profesjonalistów Informacji. Przeszkoliła pracowników z takich firm i instytucji jak PWC, Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, Kancelarię Senatu, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, UOKiK, Komenda Główna Policji. Współautorka książki "Google hacking. Jak szukać w Google, aby zarabiać pieniądze, budować biznes i ułatwić sobie pracę", autorka artykułów na rynekinformacji.pl

Wróć na początek