30-06-2021

Zaprezentuj efektownie swój projekt B+R i pozyskaj inwestora

Zapraszamy na ostatnie przed wakacjami zamknięte warsztaty "Zaprezentuj efektownie swój projekt B+R i pozyskaj inwestora" skierowane do absolwentów i uczestników bieżącej edycji Innovation Coach, które odbędą się w najbliższą środę 30 czerwca o godz. 10.00 w formule online. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Nawet najlepsze innowacje nie znaczą wiele, jeżeli nikt o nich nie usłyszy, nikt w nie uwierzy i nie zainwestuje swoich pieniędzy ani czasu. Dlatego warto wiedzieć, jak skutecznie zaprezentować siebie i swój projekt B+R przed inwestorami czy partnerami biznesowymi. Na interaktywnych warsztatach przepracujemy 6 kroków przygotowania do pitchowania, autoprezentacji, rozmów biznesowych, a także najlepsze triki, patenty i sposoby na wyróżniającą i zapadającą w pamięć wypowiedź. Przed spotkaniem uczestnicy otrzymają ankietę badającą ich potrzeby, żeby jak najlepiej dopasować spotkanie pod Was i Wasze projekty.

Agenda:

1. Sześć kroków przygotowania do każdego wystąpienia czy rozmowy

2. Pięć niewidzialnych barier w przekonywaniu do siebie i swojego pomysłu (REDUCE J. Bergera) i jak sobie z nimi radzić

3. Pięć sposobów opowiadania o złożonych procesach, danych, liczbach i faktach tak, żeby nie dało się ich zignorować

4. Zdobyć uwagę, utrzymać uwagę, podbić uwagę, czyli jak konstruować wypowiedź, by nie stracić słuchacza

5. Komunikacja niewerbalna offline i online - mity, fakty i praktyka

6. Próbne pitche uczestników i feedback od trenera

 

Prowadzący: Radosław Czekan - trener wystąpień publicznych i argumentacji m.in. dla Citi, Roche, Orlen, Grupa Żywiec, EIC Accelerator, Szkoły Pionierów PFR, Shesnnovation czy College of Europe w Natolinie. Pomaga ekspertom i entuzjastom dotrzeć do innych ze swoimi ideami. Pracował indywidualnie m.in. z członkami zarządów spółek giełdowych, najlepszymi polskimi startupami, fizykiem kwantowym, lokalną liderką Arabskiej Wiosny oraz mówcami warszawskich TEDx.

Oprócz szkoleń Radosław osiągnął m.in. półfinał Uniwersyteckich Mistrzostw Świata w Debatowaniu, a teraz popularyzuje debatowanie sportowe wśród dorosłych i młodzieży m.in. prowadząc Reprezentacją Polski na Mistrzostwa Świata Licealistów, autorską globalną szkołę Think and Speak Academy czy prowadząc klub debat dorosłych, gdzie tej trudnej sztuki uczą się regularnie osoby z kilkunastu branż od IT, poprzez marketing, consulting, prawo, finanse aż po dziennikarstwo i kulturę. Jeżeli chcesz zobaczyć go w akcji przed zajęciami, zaparz herbatę i obejrzyj jego wystąpienie na TEDxWarsaw: https://www.youtube.com/watch?v=dAmymv-9bqg

 

Wróć na początek