14-11-2019

Akademia Wspierania Rozwoju MŚP - Puls Biznesu

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE ma przyjemność współtworzyć Akademię Wspierania Rozwoju MŚP, organizowaną przez „Puls Biznesu”.

W ramach Akademii przedsiębiorcy mają możliwość skorzystać z bezpłatnych warsztatów, dotyczących praktycznych aspektów obszarów istotnych z perspektywy procesów biznesowych zachodzących w firmach sektora MSP, w tym: finansowanie wzrostu, optymalizacja kosztów, narzędzia usprawniające przepływ informacji, bezpieczeństwo danych, instrumenty publiczne dostępne dla przedsiębiorców z danego regionu czy branży oraz obecnie jeden z najważniejszych dla MŚP obszarów dot. przygotowania do wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych etc.

Jednym z elementów warsztatu w tegorocznej edycji będzie usługa coachingu innowacji, czyli usługa analizy potencjału przedsiębiorstwa do wdrożenia innowacji, wykonana przez ekspertów branżowych, dedykowanych potrzebom danego przedsiębiorstwa. Usługa ta realizowana jest BEZPŁATNIE, w ramach projektu „Innovation Coach – wsparcie przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I”, finansowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Usługa coachingu innowacji skierowana jest do firm, które nie posiadają doświadczenia w aplikowaniu o fundusze europejskie na prace badawczo-rozwojowe.

Rejestracja na warsztaty odbywa się poprzez stronę organizatora.

Wróć na początek