10-09-2020

Planowanie i zarządzanie produktem podczas oraz po pracach B+R. [10.09., godz. 12:00 - 15:00]

Zapraszamy przedsiębiorców na cykl warsztatów organizowanych w ramach projektu Innovation Coach. Warsztaty mają na celu uzupełnienie usługi coachingu innowacji i rozwinięcie najważniejszych zagadnień związanych z wdrażaniem innowacji w Państwa firmach. Tematyka warsztatów została przygotowana tak, aby pokryć najważniejsze aspekty, niezbędne przy aplikowaniu o Fundusze Europejskie.

Warsztaty mają formę webinaru. Pierwszeństwo w zapisach na warsztaty mają firmy, które zostały zakwalifikowane do projektu Innovation Coach.

 

Planowanie i zarządzanie produktem podczas oraz po pracach B+R. 10.09., godz. 12:00 - 15:00.

Podczas spotkania zostaną omówione następujące zagadnienia:

  • planowanie działalności,
  • sporządzenie planu działania,
  • organizowanie zarządzania,
  • procesy rozwoju produktu,
  • sterowanie działalnością wytwórczą,
  • planowanie budżetu,
  • różnorodność asortymentu i podstawowa analiza wartości,
  • elementy zapewnienia jakości,
  • budowa przewagi konkurencyjnej,
  • zdolności produkcyjne,
  • procedury oceny zgodności produktu.
 

Trenerzy:

Dominik Kozik, Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu konstrukcji maszyn i urządzeń oraz zarządzania projektami badawczo-rozwojowymi. Swoje doświadczenie zdobywał jako koordynator zespołu i konstruktor analityk silników lotniczych w MTU Aero Engines Polska, kierownik Centrum Badań i Rozwoju w Polskiej Spółce Gazownictwa oraz jako przedsiębiorca, kierownik i wykonawca interdyscyplinarnych projektów zleconych we własnej firmie Centrum Nowych Technologii. Współzałożyciel Akceleratora Technologicznego ConceptLab, opiekun start-upów z obszaru hardware-device. Ekspert w instytucjach publicznych, m.in. w: Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Ministerstwie Rozwoju oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Współtwórca patentów, funkcjonujących rozwiązań technicznych oraz publikacji z zakresu projektowania maszyn, technologii wytwarzania, mechatroniki i lotnictwa.

Anna Armuła, Kierownik Regionalnego Punktu Kontaktowego ds, programów Ramowych, który działa w Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej. Posiada dwudziestoletnie   doświadczenie w przygotowaniu i realizacji projektów finansowanych z Programów Ramowych Komisji Europejskiej. Przeprowadziła kilkadziesiąt szkoleń, warsztatów powiązanych  z tematyką 5, 6, 7 Programu Ramowego, Horyzontu 2020, mobilnością naukowców.

 

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy. W warsztacie może brać udział kilku przedstawicieli firmy. O zaakceptowaniu zgłoszenia na warsztat zostaną Państwo poinformowani drogą mailową. Link do webinaru zostanie przesłany zarejestrowanym uczestnikom dzień przed szkoleniem. 

 

Więcej informacji udziela: Irena Śliwińska, sliwinska@transfer.edu.pl

Wróć na początek