03-06-2020

Warsztaty Innovation Coach: Efektywna współpraca zespołu a innowacyjność firmy [03.06, godz.09:00-12:00]

Zapraszamy przedsiębiorców na wirtualny warsztat „Efektywna współpraca zespołu a innowacyjność firmy”, który odbędzie się 3 czerwca 2020 r, w godzinach 9:00-12:00. Wydarzenie skierowanie jest do przedsiębiorstw, które zostały zakwalifikowane do usługi coachingu innowacji bądź przekonsultowane przez naszych ekspertów w ramach projektu „Innovation Coach – wsparcie przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I”. 

Eksperci Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego podczas interaktywnego spotkania pokażą, na które elementy należy koniecznie zwrócić uwagę, tak aby oszczędzić czas i pieniądze podczas planowania wdrożeń kolejnych produktów i usług. Spotkanie będzie również przestrzenią do wymiany spostrzeżeń pomiędzy pracownikami odpowiadających za realizacje projektów i wdrożenia.

Trenerzy:

Anna Padewska-Organ od 5 lat pracuje ze startupami i firmami na różnych etapach rozwoju, które są zainteresowanie projektowaniem usług. Współautorka innovation challange realizowanego m.in. dla OLX Group. Przez 2 lata była mentorką EU-XCEL, europejskiego akceleratora startupów z branży ICT.

Seweryn Olek trener w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym, moderator Design Thinking, biotechnolog. Prowadzi zespoły przez proces projektowania rozwiązań odpowiadających na realne potrzeby i motywacje użytkowników. Poprzez warsztaty stymulujące kreatywność i usprawniające pracę zespołową tworzy środowisko sprzyjające innowacjom.

Poruszane tematy

  • Wprowadzenie do teorii ról zespołowych dra Meredith Belbin
  • Design Thinking jako narzędzie służące do rozwiązywania problemów biznesowyc
  • Obserwacja dotychczasowych trendów

Program wydarzenia

09:00 – 12:00

Powitanie

Wprowadzenie do teorii ról zespołowych dra Meredith Belbin

Design Thinking jako narzędzie służące do rozwiązywania problemów biznesowych

Obserwacja dotychczasowych trendów

Sesja Q&A

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja.

W warsztacie może brać udział kilku przedstawicieli firmy.

 

Formularz zgłoszeniowy
na wydarzenie

Uzupełnij dane *

Wyślij zgłoszenie

Wróć na początek