16-10-2019

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza do udziału w Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 16-18 października 2019 r. w Katowicach – strona internetowa wydarzenia – https://ekmsp.eu/

W trakcie całego wydarzenia zapraszamy do odwiedzenia Stoiska Krajowego Punktu Kontaktowego, w ramach którego będą mięli Państwo okazję zapoznać się z ofertą Projektu „Innovation Coach – wsparcie przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I” (www.innovationcoach.pl) oraz z ofertą Programu Horyzont2020.

W drugim dniu Kongresu, tj. 17 października, o godzinie 11:30 zapraszamy do wysłuchania Panelu „Innowacje nie tylko dla największych – jak wdrożyć i pozyskać finansowanie”, w których udział wezmą: Dyrektor Krajowego Punktu Kontaktowego – Dr Zygmunt Krasiński oraz Zastępca Dyrektora Departamentu Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju, w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju – Pani Patrycja Zeszutek. Opowiedzą oni o ofercie Programu STEP, skierowanego do przedsiębiorców – https://www.poir.gov.pl/strony/o-programie/sprawdzimy-twoj-eksperymentalny-pomysl-step/

Bezpośrednio po panelu zapraszamy do udziału w Warsztacie bezpłatnym "Jak wprowadzić innowacje i sfinansować ją przy pomocy funduszy europejskich", prowadzonym przez Panią Patrycję Zeszutek – Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Martynę Gatkowską – KPK PB UE. UWAGA! Celem udział w Kongresie należy dokonać rezerwacji na stronie internetowej EKMSP.

W ramach warsztatu zapoznają się Państwo szczegółowo z ofertą Programów POIR – Program Operacyjny Innowacyjny Rozwój oraz Horyzont2020; możliwościami inkubacji innowacji w państwa przedsiębiorstwie dzięki ofercie programu STEP oraz Projektu Innovation Coach a także dowiedzą się Państwo jakie korzyści innowacje mogą przynieść Państwa firmie.

Formularz zgłoszeniowy
na wydarzenie

Uzupełnij dane *

Wyślij zgłoszenie

Wróć na początek