15-12-2022

Zarządzanie projektami badawczo rozwojowymi w start-upie (w tym case study) [czwartek, 15 grudnia, godz. 10:00-12:30]

Zapraszamy na ostatni warsztat dla absolwentów i uczestników Innovation Coach w 2022 r. Już 15 grudnia o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie poświęcone tematyce zarządzania projektami badawczo rozwojowymi w start-upach. Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Warsztat będzie obejmował najważniejsze aspekty w zakresie wprowadzania urządzeń medycznych (klasa III) na rynek na przykładzie start-upów z obszaru kardiochirurgii:

•             Heart Sense - biosensor do rejestracji sygnału elektrokardiograficznego (EKG) bezpośrednio z powierzchni bijącego serca,

•             Heart Guard - sonda do ciągłej analizy odczynu pH mięśnia serca,

•             CorFlow - nowej generacji shunt wewnątrzwieńcowy.

Tematyka warsztatu będzie dotyczyła wielkości i wartości rynku, konkurencji, własności intelektualnej, certyfikacji urządzeń medycznych wraz z postała problematyką.

Nabór potrwa do 14 grudnia do godz. 12.00 lub do wyczerpania miejsc!

Warsztat poprowadzi Przemysław Furdal

zarządza 3. start-upami Heart Sense, Heart Guard i CorFlow, tworzące innowacyjne urządzenie medyczne w obszarze kardiochirurgii. Jako rzecznik patentowy specjalizuję się w zarządzaniu własnością intelektualną.  Uczestniczył w kilkudziesięciu projektach, dla których sporządził m.in. kompleksową dokumentację dla inwestora. Specjalizuje się w projektach z obszaru Life Science. Swoim doświadczeniem dzieli się współpracując na co dzień ze start-upami, jak również prowadząc szkolenia w tym zakresie. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego (chemia medyczna), Uniwersytetu Warszawskiego (chemia organiczna) oraz SGH (zarządzanie).

Wróć na początek