Rejestracja zakończona! Narzędzia transformacji cyfrowej przedsiębiorstw wspomagające tworzenie innowacji [czwartek, 1 grudnia, godz. 10:00-12:30]

Zapraszamy na wyjątkowe szkolenie dla uczestników i absolwentów projektu Innovation Coach, na temat transformacji cyfrowej. Pani Aleksandra Ihnatowicz, ekspertka NCBR, przedstawi Państwu nie tylko idę transformacji ale przede wszystkim przydatne narzędzia do zastosowania przez firmy. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 1 grudnia br. w godz. 10:00-12:30, w formule on-line i będzie miało interaktywny charakter. Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy na wyjątkowe szkolenie dla uczestników i absolwentów projektu Innovation Coach, na temat transformacji cyfrowej. Pani Aleksandra Ihanatowicz, ekspertka NCBR, przedstawi Państwu nie tylko idę transformacji ale przede wszytkim przydatne narzędzia do zastosowania przez firmy. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 1 grudnia br. w godz. 10:00-12:30, w formule on-line i będzie miało interaktywny charakter. Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Czy chcemy tego czy nie transformacja cyfrowa towarzyszy nam już od jakiegoś czasu. Aby w pełni wykorzystać to co przynosi i nie zostać w tyle na pewno warto lepiej się jej przyjrzeć i poznać narzędzia które i nam pozwolą czerpać z niej korzyści i ułatwią tworzenie innowacji. Wychodząc od definicji nasza eksperta pokaże różne aspekty, które w taką transformacje się wpisują. Odniesie się do trzech filarów transformacji cyfrowej opisujących obszary biznesowe, w których zachodzą zmiany i podsunie Państwu narzędzia do zastosowania przez firmy.

Nabór potrwa do 30 listopada do godz. 12.00 lub do wyczerpania miejsc!

Warsztat poprowadzi Aleksandra Ihnatowicz

ekspertka obszaru EIC (European Innovation Council) oraz Klastra 4: Technologie Cyfrowe, Przemysł i Przestrzeń Kosmiczna w programie Horyzont Europa, wcześniej koordynatorka Future Emerging Technologies (FET) w programie Horyzont 2020, ekspertka ICT i Space. Specjalistka ICT z ponad 16 letnim doświadczeniem w Europejskich Programach Badawczych. Z wykształcenia informatyk, studia i pracę badawczą kontynuowała w Kanadzie i Anglii. Od początku 2010 roku jest ekspertką ICT KPK w Polsce, obecnie ekspertem NCBR, a także członkinią Komitetu Programowego KE.