VI Konferencja B+R: [WARSZTAT] Horyzont Europa: EIC Accelerator – zasady konkursu i skutecznej aplikacji

W ramach VI Konferencji Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle? zapraszamy Państwa do udziału w warsztacie pt.: Horyzont Europa: EIC Accelerator – zasady konkursu i skutecznej aplikacji.

Warsztat będzie otwarty dla zarejestrowanych uczestników Konferencji zarówno online, jak i stacjonarnie.

Horyzont Europa: EIC Accelerator – zasady konkursu i skutecznej aplikacji 
Agnieszka Banrowska 

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Centralna
Centrum Projektów Badawczych UE, Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN 

14:30 – 16:00 – sala główna

W ramach szkolenia zostaną zaprezentowane praktyczne wskazówki i porady dotyczące przygotowywania wniosków w ramach programu Komisji Europejskiej EIC Accelerator przeznaczonego dla innowacyjnych MŚP i startupów, które posiadają przełomowe, wysoce innowacyjne rozwiązania (technologię, produkt, usługę) i zamierzają je wdrożyć na rynek europejski i globalny.  

Omówione zostaną: 

Prowadząca:

Agnieszka Banrowska

 

  Agnieszka Banrowska pracuje na pograniczu biznesu i nauki w dziedzinie transferu technologii i ochrony własności intelektualnej. Posiada doświadczenie w przygotowaniu i realizacji projektów badawczych, wdrożeniowych i akceleracyjnych. Praktyk w przygotowaniu strategii, analiz rynku oraz wniosków aplikacyjnych, w tym do konkursów Komisji Europejskiej. Absolwentka Programu TOP 500 Innovators. W projekcie Innovation Coach dba o czytelność rekomendacji dla przedsiębiorców oraz wspiera dobór ekspertów do firm.

 

Pierwszeństwo w zapisach mają firmy z województwa mazowieckiego (bez M.St. Warszawy) i łódzkiego.
Działanie finansowane ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.